Střešní plechová taška Tysenia

Jednoduše univerzální - TYSENIA je dostupná jako jednomodulová plechová krytina a je vhodná na střechy s minimálním sklonem 25 °. Díky jednoduché formě lze provádět montáž klasická i montáž s provázáním (jako při zdění z cihel). TYSENIA je nesymetrická, montáž by měla probíhat směrem zleva doprava. Navíc se TYSENIA pyšní neviditelným systémem kotvení, díky čemuž se hotová střecha prezentuje výjimečně minimalisticky. Nízký profil zaručuje větší krycí šířku, což pozitivně ovlivnilo ekonomickou stránku tohoto výrobku.

Další výhodou je i snadná přeprava na stavbu a následná manipulace na stavbě. Navíc střecha pokrytá krytinou TYSENIA je trvanlivá a nevyžaduje takovou častou údržbu jako u střechy z pálené tašky. TYSENIA je moderním řešením pro investory toužící po ohromujícím vzhledu střechy. Minimalistický, přímo až surový vzhled krytiny splňuje aktuální architektonické trendy a plochý tvar zaručuje její univerzální použití.

Rovné tvary TYSENIE jsou obohaceny o promyšlené trojité protlačení a jejím charakteristickým rysem je nízký, jen 2,5 milimetrový profil. TYSENII lze použít i jako netradiční řešení fasády. Díky své lehkosti je vhodná i pro rekonstrukce střech starších domů.

Tato krytina je dostupná ve třech povrchových úpravách: Pladur Wrinkle MA ThyssenKrupp, Pladur Relief iceCrystal ThyssenKrupp, Colorcoat HPS200 Ultra Tata Steel v matném i lesklém provedení ve všech nabízených variantách.

Měrná jednotka [mm]
Celková šířka 1236
skutečná šířka pokrytí 1198
tloušťka plechu - ocel 0,5
výška promáčknutí 0,6
délka modulu 350
výška profilu 2,5

Barevný vzorník plechů