Střešní plechový šindel Jánošík

Plechový šindel JÁNOŠÍK - Nová tvář s tradičním vzhledem dřeva v ocelové podobě.
Plechový šindel JÁNOŠÍK je inovativním výrobkem s neopakovatelným designem - je jiný než ostatní krytiny a zároveň jedinečný. Naší inspirací byl klasický dřevěný šindel – tradiční krytina, která se navžy zapsala do horské a vesnické architektury. Výsledkem naší práce je plechový šindel JÁNOŠÍK, který se odlišuje také nejvyšší kvalitou.Díky svému tvaru, struktuře a vzhledu, se JÁNOŠÍK vyznačuje minimálními náklady na údržbu. Tohoto efektu jsme dosáhli díky použití inovativních technologických řešení ve strojovém vybavení a vytvoření vstupního materiálu PLADUR Relief Wood. Povrch PLADUR Relief Wood byl inspirovaný dřevem a dřevěným šindelem na střeše tak vytváří jedinečný vizuální efekt.
plechový šindel Janošík

Vysoce kvalitní německá ocel, kterou používáme na výrobu JÁNOŠÍKA, pochází z renomované německé hutě ThyssenKrupp Steel Europe – lídra na celosvětovém trhu. Ocelové jádro je chráněné směsí zinku a hořčíku, což značně prodloužilo životnost. Neopakovatelného estetického zážitku se nám podařilo dosáhnout použitím textury na povrchu plechů a také nanesením různých vrstev laku. Výjimečnou stálost povrchu garantuje lak o síle 36 mikronů. Plechový šindel JÁNOŠÍK je odolný vůči korozi, poškrabání, špíně a UV záření.

V porovnání s tradičním dřevěným šindelem nevyžaduje JÁNOŠÍK tak častou a finančně náročnou péči a impregnaci. Díky nízkému profilu se nám podařilo získat poměrně velkou krycí šířku, což se pozitivně odrazilo i na ceně tohoto výrobku.

Montáž JÁNOŠÍKA je rychlá a jednoduchá. Je možné ho montovat z obou stran s tzv. překládáním (podobně jako při zdění z cihel).

 

Měrná jednotka [mm]
Celková šířka 1222
skutečná šířka pokrytí 1170
tloušťka plechu - ocel 0,5
výška prolisu 35
délka modulu 380


 
Plechový šindel JÁNOŠÍK byl zaregistrován na patentovém úřadě v Polsku, č. 21388 a také na úřadě pro harmonizaci vnitřního trhu (OHIM), č. 002521567-0001.