Střešní doplňky

Paropropustná fólie

Nabídka propustných fólií různých parametrů umožňuje uspokojení každé individuální potřeby zákazníka. Díky paropropustné fólii se odpaří nadměrná vlhkost, což zvýší životnost základu střechy a má rozhodující vliv na suché a příjemné klima přímo pod střechou. Střešní fólie díky ohnivzdornému materiálu třídy B2 zabraňují šíření plamenů v případě požáru. Střešní fólie jsou ve srovnání s lepenkou a deskami mnohem lehčí, proto je jejich montáž velmi snadná a rychlá.

Paropropustná střešní fólie, třívrstvá, dotyková 115gr/m² role 75m² 29,48 Kč
Paropropustná střešní fólie, třívrstvá, dotyková 125gr/m² role 75m² 29,48 Kč

Těsnění

Těsnění z polyuretanové pěny se hodí ke každému profilu výrobku z našich plechů. Díky vrstvě lepidla umožňuje těsnění rychlou a jednoduchou montáž komponentů z plechu, přičemž dokonale zabraňuje průnik sněhu nebo jiných nečistot pod plechové tabule.

Univerzální těsnění lepené 1bm 21,85 Kč
Profilované těsnění pro plechové tašky King a Elita 1,1 bm 27,32 Kč

Zapravovací lak

Slouží k odstranění rýh a poškození, jež vzniknou během montáže plechu na střeše. Je také nutné jej používat k zajištění všech řezů. Vyznačuje se vysokou odolností proti rzi, dlouhou životností a pružností. Laky jsou k dispozici v barvách námi nabízeného plechu.

Zapravovací lak 100 ml ( lesk ) 136,71 Kč
Zapravovací lak 100 ml PLADUR ( mat ) 136,71 Kč

Šrouby

V naší nabídce najdete farmářské nebo závitořezné šrouby, potažené a pozinkované vhodné jak na dřevěné, tak ocelové konstrukce. Všechny šrouby mají těsnění z obohaceného samovulkanizujícího kaučuku EPDM, jsou odolné proti změnám teplot a slunečnému záření, co zajistí přilnavost připevnění. Podložky ke šroubům jsou vyráběny výhradně z hliníku, což je chrání proti korozi.

Vruty farmářšké krátké (19-20 x 4.8) pozinkované, potažené balení 250 ks. 328,04 Kč
Vruty farmářšké dlouhé (35 x 4.8) pozinkované, potažené balení 250 ks. 328,04 Kč