Imitace střešní tašky

Plechová střešní krytina je elegantní a trvanlivé řešení pro pokrytí nejen nových, ale také renovovaných střech všech typů. Díky svojí lehkosti což je méně nez 5kg/m2, a zároveň pevnosti Vám krytina ušetří náklady za konstrukci i za vynaloženou práci.

Díky nejnovější technologii výroby oceli, kde je kladen doplňkový důraz na zlepšení ochrany proti korozi a s použitím slitiny zinku, hořčíku a hliníku, mají naše výrobky zvýšenou odolnost vůči vnějším klimatickým podmínkám.

Další ochranou plechů nabízených naší společností, je ochranná fólie, která se na žádost zákazníka nanáší na každý list.

Krytiny mají všechna technická schválení a splňují veškeré požadavky kladené na sortiment střešních krytin.

Nabízíme barvy povlaků podle vzoru stupnic RAL.

Kombinace nejkvalitnějších materiálů vyhledávaná zákazníky s typickou linií ražení do klasických pálených tašek, jí zajišťuje vysokou popularitu.

Firma Marcal s.r.o. dodává plechovou střešní krytinu po celé moravě především do měst jako jsou Olomouc, Prostějov, Osrtava nebo Brno.

Na výrobu této krytiny ocel dodávanou světovým lídrem na trhu - německou firmou Thyssenkrupp Steel Europe. GERMAN SIMETRIC je symetrická, je možné ji montovat z obou stran s tzv. překládáním (podobně jako při zdění z cihel). Tuhle krytinu je možné vyrábět jak na míru, tak i jako maloformátovou v délce 0,72m.

Za svůj název vděčí TALIA výjimečně pěknému tvaru, který ji odlišuje od ostatních plechových krytin na trhu. Úzký tvar a originální prolis poskytují mnoho možností při tvarovaní střechy. Krytina TALIA je spojením několika výhod a funkčnosti v jednom moderním výrobku.

Tradiční vzor krytiny DIAMENT PLUS zaručuje charakteristický vzhled střechy. Tento tvar byl navržen tak, aby ideálně přiléhal a množství prořezu bylo co nejmenší. Montáž krytiny DIAMENT je bezproblémová a jednoduchá. Výška prolisu je 20 mm, celková šířka je 1150 mm a krycí šířka je 1045 mm.

Plechová střešní krytina KINGAS je estetická a odolná střešní krytina. Jemná vyražená linka dává krytému objektu lehkost. Proil KING kombinuje typicky krásný vzhled střechy s nejvyšší kvalitou a trvanlivostí.

Jednoduše univerzální - TYSENIA je dostupná jako jednomodulová plechová krytina a je vhodná na střechy s minimálním sklonem 25 °. Pyšní neviditelným systémem kotvení, díky čemuž se hotová střecha prezentuje výjimečně minimalisticky. Nízký profil zaručuje větší krycí šířku, což pozitivně ovlivnilo ekonomickou stránku tohoto výrobku.

Plechový šindel JÁNOŠÍK je inovativním výrobkem s neopakovatelným designem - je jiný než ostatní krytiny a zároveň jedinečný. Naší inspirací byl klasický dřevěný šindel – tradiční krytina, která se navžy zapsala do horské a vesnické architektury. Výsledkem naší práce je plechový šindel JÁNOŠÍK, který se odlišuje také nejvyšší kvalitou.