Dodavatelé

dodavateléPladur® Relief iceCrystal – plech s patentovaným povrchem imitujícím krystalky ledu, 3-vrstvá povrchová úprava, tloušťka povrchu je minimálně 36 mikronů.
Plech dle rozhodnutí komise 96/603/EC splňuje požadavky třídy A2 protipožární ochrany a může být použitý v třídě koroze C4, v souladu s normou EN ISO
12944-2.

Pladur® Wrinkle – hrubozrnný mat, standardní nabídka barev, dvouvrstvá povrchová úprava, tloušťka povrchu minimálně 35 mikronů. Plech dle rozhodnutí
komise 96/603/EC splňuje požadavky třídy A2 protipožární ochrany a může být použitý v třídě koroze C4, v souladu s normou EN ISO 12944-2.

Pladur® Relief Wood – plech s patentovaným povrchem imitujícím strukturu dřeva, 3-vrstvá povrchová úprava, tloušťka povrchu je minimálně 36 mikronů. Plech dle rozhodnutí komise 96/603/EC splňuje požadavky třídy A2 protipožární ochrany a může být použitý v třídě koroze C4, v souladu s normou EN ISO
12944-2.

Povrch Zm EcoProtect – modernější a vylepšená pokovená vrstva, která vznikla použitím nové sloučeniny zinku a hořčíku, místo klasického zinkování. Tato vrstva má dokonalejší ochranu a delší životnost. Plech dle rozhodnutí komise 96/603/EC splňuje požadavky třídy A2 protipožární ochrany a může být použitý
v třídě koroze C4, v souladu s normou EN ISO 12944-2.

Pladur®Wrinkle Mat Plus je technologie patentovaná společností Thyssenkrupp – jednoho z největších výrobců oceli na světě. Krytina vyrobená z tohoto materiálu perfektně chrání střechu, prodlužuje její životnost, zabezpečuje nejúčinější antikorozní ochranu a nemění barvu po dlouhá léta. Pladur Wrinkle Mat Plus je dostupný ve třech elegantních matných barvách: černé, hnědé a grafitové. Kvalita, životnost a nejvyšší úroveň bezpečnosti výrobku jsou potvrzené certifikátem 50ti- leté záruky od výrobce.

Colorcoat HPS200®Ultra využívá osvědčenou pokovenou vrstvu Galvalloy, kterou užívá výhradně společnost Tata Steel. Tato sloučenina 95% zinku a 5% hliníku garantuje jedinečnou antikorozní ochranu. Tloušťka organického povrchu u výrobků Colorcoat HPS200 Ultra je 200 mikronů. Plech s tímto povrchem může být použitý v prostředí s nejvyšší třídou koroze – C5, v souladu s normou EN ISO 12944-2.
Navíc střešní krytina s tímto povrchem je klasifikována jako B roof (t1), B roof (t2), B roof (t3) v kategorií působení venkovního ohně. Reakce krytiny na oheň je zařazená do kategorie C – s2.d0. v souladu s rozhodnutím komise EU.

SUPERIOR HB je ideální alternativou pro hladké polyesterové povrchy. Díky přídavku akrylu je povrch jemně zrnitý a nerovnoměrně odráží světlo. Akryl navíc dodává laku pevnost, tím je odolnější vůči poškrábání. Plech s povrchem SUPERIOR HB dle rozhodnutí komise 96/603/EC splňuje požadavky třídy A1 protipožární ochrany a může být použitý v třídě koroze C4, v souladu s normou EN ISO 2944-2.

Krytiny s organickým povrchem jsou nejoblíbenější mezi plechovými střešními krytinami. V současnosti se používají pozinkované ocelové plechy s oboustrannou vrstvou základní barvy a vrchní vrstvou organického dekoračního laku. Poslední vrstva je nejdůležitější, protože určuje barvu a strukturu povrchu a také chrání před působením vnějších vlivů.